Lees meer over Bornem in:B-MagazineB-InfoTer Dilft NieuwsWERKEN IN WEERTZITDAGEN BELASTINGENPRAATCAFE DEMENTIE Nieuw: Scheldehelden!Denk mee na over de open ruimte in je buurt!Winkelen in Bornem!Foto's IN DE KIJKERwww. wegenwerken.be
Op 27 mei 2012 gaat de zomer echt van start in Bornem! Voor de vijfde keer op rij wordt in recreatiedomein Het Breeven het wereldfestival Ezperando georganiseerd van 13.30 tot 1uur.Zomerse muziek, exotische hapjes, workshops en een Zuiderse markt; dat is waar wereldfestival Ezperando voor staat.De opbrengst van het festival gaat net als de vorige vier jaren integraal naar de vier organiserende Bornemse Noord-Zuidverenigingen met projecten in Colombia, Nepal, Haïti en Zuid-Afrika.De toegang is gratis.
Spreekwoorden, gezegden, uitdrukkingen, zegswijzen… Ze zijn van alle tijden en ze spreken boekdelen. Ook bestaan er heel wat zegswijzen over Bornem en haar deel- en buurgemeenten. In 2011 maakte Guido Van Doorslaer 11 tekeningen die verwijzen naar Bornemse zegswijzen. Onze senioren sprokkelden “nieuwe” oude zegswijzen bijeen die op hun beurt werden getekend door Pieter Van Hoorick. Deze zijn samen met de eerste reeks te bezichtigen in seniorencentrum OLV, Stationsstraat 29 in Bornem van 1 mei tot 30 augustus.
Nieuws uit archief