Serviceflats
Je vindt je eigen woning te groot?
Het onderhoud van je woning of tuin wordt een te grote last?
Je voelt je eenzaam en misschien onveilig thuis? Dan kan een serviceflat in ons serviceflatgebouw 'Den Dries' een uitkomst bieden!
Is een serviceflat zoals een rusthuis of woonzorgcentrum? Nee!
Een woonzorgcentrum is bestemd voor mensen die meer zorgen nodig hebben. Ze bieden hun bewoners dan ook het hele gamma van diensten, verzorging en verpleging aan.
In een serviceflat woon je zelfstandig, net zoals in je eigen woning of appartement en je beslist zelf over het reilen en zeilen in jouw dagelijks leven. Je maakt bijvoorbeeld zelf uit van welke diensten je eventueel gebruik wilt maken.
In de kelder van het serviceflatgebouw ‘Den Dries’ bevindt zich het dienstencentrum. Je kan er terecht voor warme maaltijden, administratieve hulp, sport en ontspanning, … Of gewoon een gezellige babbel slaan en een glaasje drinken in de cafetaria.
Hieronder vind je meer informatie over de werking van de serviceflats. Vind je niet wat je zoekt? Misschien is jouw vraag reeds beantwoord onder de link ‘vragen en antwoorden’, rechts van jouw scherm. Je kan ook de coördinator van de serviceflats contacteren om jouw situatie uit te leggen.