Bornembus

De Bornembus verbindt de diverse deelgemeenten met het centrum. De haltes van de Bornembus worden aangeduid met het logo. Ook de bus zelf kan je herkennen aan dit logo.

Bornembus

Procedure

Elk uur is er een bus die van Eikevliet via Wintam, Hingene, Bornem station, Branst en Weert naar Mariekerke rijdt, en terug.

En de andere bus die tegelijkertijd van Mariekerke via Bornem station, Hingene en Wintam naar Eikevliet rijdt, en terug.

De eerste bus vertrekt om 7.22 uur en de laatste aankomst is voorzien om 17.26 uur. Tussen 12.30 uur en 13 uur vinden geen ritten plaats.  

Bedrag

Iedereen kan gratis gebruik maken van de Bornembus. De bus rijdt elke dag, behalve op zon- en feestdagen.

Meer info

Opstapplaatsen
                     
Eikevliet Kerk     8:30 9:30 10:30 11:30   13:30 14:30 15:30
Paepenstraat     8:31 9:31 10:31 11:31   13:31 14:31 15:31
Fr. De Laetstraat     8:32 9:32 10:32 11:32   13:32 14:32 15:32
De Vlietoever     8:33 9:33 10:33 11:33   13:33 14:33 15:33
V. Kegelsstraat     8:35 9:35 10:35 11:35   13:35 14:35 15:35
Wintam Kerk     8:36 9:36 10:36 11:36   13:36 14:36 15:36
Ruipenbroekstraat     8:40 9:40 10:40 11:40   13:40 14:40 15:40
P. Coomansstraat     8:42 9:42 10:42 11:42   13:42 14:42 15:42
Hingene Kerk     8:44 9:44 10:44 11:44   13:44 14:44 15:44
Notelaersdreef     8:45 9:45 10:45 11:45   13:45 14:45 15:45
L. Segersstraat/'t Zand     8:46 9:46 10:46 11:46   13:46 14:46 15:46
Het Zand     8:48 9:48 10:48 11:48   13:48 14:48 15:48
Sint-Rochuskapel     8:49 9:49 10:49 11:49   13:49 14:49 15:49
Broekstraat     8:50 9:50 10:50 11:50   13:50 14:50 15:50
Bornem Station AANKOMST     8:51 9:51 10:51 11:51   13:51 14:51 15:51
Bornem Station     9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06
Bornem Kerk     9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07
St-Jozefkliniek     9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08
Kloosterstraat     9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09
CC Ter Dilft     9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11
Breeven     9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13
Kinderboerderij     9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15
Bareldreef     9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17
Grootheide     9:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18
Bloemenlaan     9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19
Heuvel     9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20
Branst Kerk (Krantenwinkel)     9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21
Briel     9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21
Weert Kerk 7:22   9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22
Briel 7:23   9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23
Branst Kerk (Luipegem) 7:23   9:23 10:23 11:23 12:23 13:23 14:23 15:23 16:23
Waterheidestraat 7:25   9:25 10:25 11:25   13:25 14:25 15:25 16:25
Bovenstraat 7:27   9:27 10:27 11:27   13:27 14:27 15:27 16:27
Meivisstraat AANKOMST 7:29   9:29 10:29 11:29   13:29 14:29 15:29 16:29

 

Opstapplaatsen
Mariekerke Meivisstraat 7:30 8:30 9:30 10:30 11:30   13:30 14:30 15:30 16:30
Zr. Theresialaan 7:31 8:31 9:31 10:31 11:31   13:31 14:31 15:31 16:31
St-Jansbeekveld 7:33 8:33 9:33 10:33 11:33   13:33 14:33 15:33 16:33
Reigerlaan 7:34 8:34 9:34 10:34 11:34   13:34 14:34 15:34 16:34
Riddermoerstraat 7:36 8:36 9:36 10:36 11:36   13:36 14:36 15:36 16:36
Grootheide 7:37 8:37 9:37 10:37 11:37   13:37 14:37 15:37 16:37
Bareldreef 7:38 8:38 9:38 10:38 11:38   13:38 14:38 15:38 16:38
Kinderboerderij 7:41 8:41 9:41 10:41 11:41   13:41 14:41 15:41 16:41
Breeven 7:43 8:43 9:43 10:43 11:43   13:43 14:43 15:43 16:43
CC Ter Dilft 7:46 8:46 9:46 10:46 11:46   13:46 14:46 15:46 16:46
Kloosterstraat 7:47 8:48 9:49 10:50 11:51   13:53 14:54 15:55 16:56
St-Jozefkliniek 7:49 8:49 9:49 10:49 11:49   13:49 14:49 15:49 16:49
Bornem Kerk 7:50 8:50 9:50 10:50 11:50   13:50 14:50 15:50 16:50
Station AANKOMST 7:51 8:51 9:51 10:51 11:51   13:51 14:51 15:51 16:51
Bornem Station 8:06 9:06 10:06 11:06 12:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06
Broekstraat 8:07 9:07 10:07 11:07 12:07 13:07 14:07 15:07 16:07 17:07
Sint-Rochuskapel 8:08 9:08 10:08 11:08 12:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08
Het Zand 8:09 9:09 10:09 11:09 12:09 13:09 14:09 15:09 16:09 17:09
L.Segersstraat/'t Zand 8:11 9:11 10:11 11:11 12:11 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11
Notelaersdreef 8:12 9:12 10:12 11:12 12:12 13:12 14:12 15:12 16:12 17:12
Hingene Kerk 8:13 9:13 10:13 11:13 12:13 13:13 14:13 15:13 16:13 17:13
P. Coomansstraat 8:15 9:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
Ruipenbroekstraat 8:17 9:17 10:17 11:17 12:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17
Wintam Kerk 8:19 9:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19
V. Kegelsstraat 8:20 9:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20
De Vlietoever 8:21 9:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21
Fr. De Laetstraat 8:22 9:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22
Paepenstraat 8:24 9:24 10:24 11:24 12:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24
Eikevliet Kerk AANKOMST 8:26 9:26 10:26 11:26 12:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26

Openingsuren & contact

Patrimonium

Tel. tel.
03 890 69 20
Fax fax
03 890 69 29
e-mail
patrimonium@bornem.be

Openingsuren

Vandaag:9 tot 12.30 uur en 13.30 tot 19.30 uur

Deel deze pagina