Op pad met Les Âmes Perdues

Wanneer

  • zondag 21 juni 2026 van 11:00 tot 12:15 uur
  • zondag 21 juni 2026 van 14:30 tot 15:45 uur

Locatie

De Notelaer
Notelaerdreef 2, 2880 Bornem

Op pad met Les Âmes Perdues 

Les Âmes Perdues graaft. Niet met schop en laars, maar met stem, accordeon, cello, piano en blokfluit. Voor deze creatie duikt het Antwerpse muziektheatertrio in de geschiedenis van De Notelaer en de nabijgelegen Schelde. Wat ze opdiepen, begint te klinken.

Laat je meevoeren op een muzikale gidsbeurt rond het paviljoen, waarin we samen wandelen, halt houden en luisteren. De Schelde is geen achtergrond, maar aandrijver: handelsroute, grens, verhalenmachine. Wat ze meedraagt, spoelt hier opnieuw aan in muziek.

Het repertoire stroomt breed en eigenzinnig: van licht naar zilt, van uitbundig naar intiem, van renaissancedansen van Tylman Susato naar chansons van Kurt Weill en Edith Piaf, liederen van Boudewijn De Groot en Willem Vermandere, een vleug Poulenc, een snuif Boris Vian. Een bont klanklandschap dat zich mengt zoals water langs de oever.

Link concertpagina & tickets: Op pad met Les Âmes Perdues 

Organisatie

Contact