Ni Ni Ya Mo Mo

Wanneer

  • zaterdag 6 februari 2027 van 20:00 tot 20:00 uur

Locatie

Cultuurcentrum Ter Dilft
Sint-Amandsesteenweg 41-43 , 2880 Bornem

In Ni Ni Ya Mo Mo wekt Guilhem Chatir samen met twee dansers een dromerig ritueel tot leven - een hypnotiserende zoektocht naar afkomst, rust en verbeelding. 

De Franse danser en choreograaf Guilhem Chatir kwam voor het eerst met dans in aanraking via hiphop en circus. Daarna breidde hij zijn danspraktijk verder uit en was hij onder andere te gast in projecten van Wim Vandekeybus en Akram Khan. 

Met Ni Ni Ya Mo Mo, wat verwijst naar een slaapliedje uit zijn kindertijd, probeert hij de sporen van zijn Arabische afkomst te traceren. Samen met twee andere dansers gaat hij op zoek naar rituelen die het in slaap vallen stimuleren. In een wereld tussen onrust en zachtheid, realiteit en verbeelding, word je als toeschouwer meegezogen in een hypnotiserend dansritueel. 

Een topcast van acteurs, poppenspelers en muzikanten verwent ogen en oren als nooit tevoren.

Organisatie

Cultuurcentrum Ter Dilft
Sint-Amandsesteenweg 41 -- 43 , 2880 Bornem
Website
www.terdilft.be/

Categorieën

Samen met kinderen eropuit! Dit is een UiTPAS activiteit.