Wanneer 98 snaren samen klinken

Wanneer

  • zondag 7 maart 2027 van 11:00 tot 11:00 uur

Locatie

Op locatie
Locatie te bepalen, 2880 Bornem

In dit concert brengen twee harpen en een viool een gevarieerd programma, met muziek in verschillende bezettingen: twee harpen samen, harp en viool, en ook solowerken voor elk instrument. 

Van de barok van Johann Sebastian Bach tot de romantische klanken van Camille Saint-Saëns en zelfs de hedendaagse muziek van Catrin Finch: elk stuk laat een andere kant van deze instrumenten horen. 

Als oud-leerkracht en leerling staan Lisa en Ellen opnieuw samen op het podium, wat dit concert een extra persoonlijke toets geeft. Ze nemen u mee door verschillende stijlen en sferen, met bekende namen en verrassende ontdekkingen. Laat u meenemen door de klank van 98 snaren en ontdek hoe mooi ze samen kunnen klinken. 

Doorheen seizoen 2026-2027 trekken we naar verschillende Bornemse huiskamers. Jonge veelbelovende muzikanten aan het begin van hun carrière betreden er het podium samen met hun (vroegere) leerkracht van de Bornemse Academie voor Muziek, Woord & Dans.

Organisatie

Cultuurcentrum Ter Dilft
Sint-Amandsesteenweg 41 -- 43 , 2880 Bornem
Website
www.terdilft.be/

Categorieën

Dit is een UiTPAS activiteit.